Gta Sa:Mp Multiplayer

193.85.246.179:7777

#1 2009-02-15 17:31:35

JacobNewman

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 2
Punktów :   

Poradnik RP

Mysle że to bardzo pomoże początkującym :

Chaty :

OOC - Out Of Character(pelna nazwa) - Chat w ktorym pisze sie o wszystkim nie na tymat gry oraz można pytac o coś graczy i adminów jeśli czegoś sie nie rozumie, nie można na nim robic emotykinów typu itp

IC - In Character(pelna nazwa) - Chat w ktorym rozmawia sie o rzeczach takich jak w realu i nie można na tym czacie używac emotykinów ani używac słów admin,gra itp.

/w [id] - Chat prywatny(nie związany z grą) sluży do porozumiewania sie z wybraną osobą.

/s - To nie jest właściwie chat ale zalicza sie do nich, przy pomocy tej komędy można krzyczec np Gość krzyczy : Czekaj !!! xD itp

/me - To bardzo ważna komenda utrzymywania klimatu realnego życia przy pomocy tej komendy można wykonywac różne czynności, i jeśli chce sie bardzo dobrze grac RP trzeba bardzo często tego używac np /ja Wyciąga bron zza paska.

To teraz pojęcia RP :

DM - DeatMatch(pelna nazwa) - Zabicie bez powodu lub dla zabawy i bez zagrania RP ( 1 z najpopularniejszych pojęc)

MetaGaming - MG(w skrócie) - Używanie informacji z OOC w IC np mowienie komuś po imieniu jeśli ta osoba nam sie nie przedstawila.(to 2 najpopularniejsze)

CK - CarKill(pelna nazwa) - Zabicie kogoś przy pomocy samochodu, nie konkretnie zabicie ale ciągłe staranie sie zabic kogos autem.

DB - Drive-By(pelna nazwa) - Zabicie kogoś z okna KIEROWCY w aucie(żeby komuś sie nie mylilo DB z DT ale o DT powiemy sobie za chwilę)

DT - Drive-Thru(pelna nazwa) - Zabicie kogos z okna PAZAŻERA w aucie(każdy kiedys myslal że DB to zabicie z okna pasażera, ale jednak nie)

Powergaming - PG(w skrocie) - Zmuszenie kogoś do akcji RP( malo to znam ale dużo słyszalem)

CK - CharacterKill(pelna nazwa) - Na niektórych serverach jest tak że jak ktoś kogoś zabije, to ten zabity dostaje blocka na konto to bardzo smutne ale na niektórych serverach właśnie tak jest.

DD - DistructionDerby(pelna nazwa) - Robienie autem wypadków i kraks.

RP - RolePlay(pelna nazwa) - Staranie sie jak najbardziej naśladowanie prawdziwego życia.

NJ - NinjaJacking(pelna nazwa) - Kradzież auta osobie znajdującej sie w nim(jeśli nie ukradnie sie go tylko wywali osobe z auta to wtedy NJ nie ma )

RK - RevangeKill(pelna nazwa) - Pomszczenie swojej smierci w ciągu 5 minut(jak jakaś osoba Cie zabije to Ty wtedy tego nie pamientasz)

CN - CelebrityName(pelna nazwa) - Podszywanie swojego nicku pod jakąs słynną osobe np piosenkarza/piosenkarke.

TM - TeamKill(pelna nazwa) - Zabijanie czlonków ze swojej drużyny.

SK - SpawnKill(pelna nazwa) - Zabijanie caly czas osob w spawnie.

Non-rp - NRP(w skrocie) Czynnośc ktora nie występuje w prawdziwym życiu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przedluzanie rzes leicester cod4 komendy fps gothic 2 returning bractwo rozmowa z hagenem forum neotech wielun www.hrithikroshan.pun.pl